Ur min vardag
haha
Haha, imorse hände ju något komiskt.
Jag började cykla hemifrån vid 6-tiden. Det blev kom ett stort gupp och helt plötsligt så hade sadeln (och jag) åkt ner minst 2-3 dm + att sadeln vickade fram o tillbaka. Haha, kände mig som en pygmé… så långt ner hade jag väl cykeln ungefär då jag gick i 4:an och var 10 år. Och vid den tiden på morgonen så hade jag inte tid o stanna och stå och grejja med cykeln – nej jag skulle ju komma fram i tid till jobbet! Haha… Det är okej att du glömde dra åt skruven Danne!
Min snälla pappa hjälper.
Ikväll är det blodomloppet, och jag är laddad. Ska faktiskt bli riktigt trevligt Och än så länge är vädret helt okej, det är varmt och uppehåll, det räcker för mig!
Laddad till tusen!
Kan den överhuvudtaget vara länge ner än vad den är??
Skriv ut artikeln | Det här inlägget postades av Jojsan den 2009-05-19 klockan 15:11, och ligger i kategorin Bilder, Hahaha!, träning. Du kan följa alla svar på detta inlägg via RSS 2.0. Du kan lämna en kommentar eller skapa en trackback från din egen sida. |
ungefär 13 år sedan
HAHHAHHA höll på skratta ihjäl mig när jag läste om sadeln!!!

oj,va slut man e nu,en varm dusch ska sitta fint! Puss!!